sobota, 26 września 2015

Jak polecać platformę adbrook i budować zespół poleconych?

Jak pisałem w poprzednim poście program partnerski Adbrook daje bardzo duże możliwości zarabiania pieniędzy. Wielu z was zastanawia się jednak w jaki sposób promować platformę Adbrook, aby w jak najkrótszym czasie zdobyć jak największą liczbę poleconych.

Prawda jest jednak taka, że trzeba wykonać pewną pracę aby zobaczyć pierwsze efekty w postaci poleconych. Bez pracy, to możesz zarabiać kupując adpaki, ale jeśli chcesz zbudować swój zespół poleconych i czerpać z tego profity, to musisz się naprawdę przyłożyć do tej pracy i dać sobie trochę czasu.
Jeśli masz pieniądze lub działasz w podobnych tego typu programach, to możesz za pomocą płatnej reklamy zdobywać poleconych i i skrócić czas budowania zespołu do minimum. Wiele osób korzysta z płatnej reklamy na facebooku, adwords lub w systemach reklamowych podobnych do Adbrook.

Jeśli jednak nie chcesz inwestować pieniędzy w reklamę, to jest całkiem sporo darmowych sposobów polecania Adbrook. Wymagają one jednak czasu i nakładu pracy.

Zacznij prowadzić bloga.
Jeśli jeszcze nie masz bloga, to warto o nim pomyśleć. Blog dzisiaj nie jest już opcją, ale koniecznością jeśli chcesz zarabiać w sieci, a do promowania programów partnerskich nadaje się idealnie. Jeśli jesteś zielony w tych sprawach i nie masz pojęcia o stawianiu blogów, nie przejmuj się, ponieważ są darmowe i bardzo proste w obsłudze platformy do prowadzenia bloga takie jak chociażby blogspot.com, blox, lub wordpres.com. Nie musisz znać się na językach programowania, a bloga założysz w 5 minut. To naprawdę proste, ale jeśli miałbyś mimo wszystko problem z postawieniem bloga, to napisz do mnie, pomogę.

O czym pisać bloga? Jeśli chcesz polecać platformę reklamową adbrook, to dobrze żeby tematyka bloga w jakichś sposób nawiązywała do tego tematu. Może to być blog o adbrook taki jak ten lub o tematach nawiązujących do zarabiania pieniędzy np. blog o programach partnerskich, zarabianiu przez internet lub ogólnie o zarabianiu. Może to być również blog o tym jak skutecznie się reklamować lub o marketingu internetowym. Jeśli pomyślisz, to na pewno przyjdą ci do głowy jeszcze inne pomysły.

Wybierz jedną konkretną tematykę i pisz wartościowe teksty. Pamiętaj, że nie musisz być ekspertem w tej konkretnej dziedzinie, aby twoje teksty były chętnie czytane. Wystarczy, że wiesz na dany temat trochę więcej od przeciętnego kowalskiego, aby znaleźć swoją grupę odbiorców.
Poczytaj trochę o tym jak powinno się prowadzić bloga i jak zdobywać wysokie pozycje w google.

Fora internetowe
Fora internetowe są świetnym miejscem do promowanie programów partnerskich i bloga. Aby jednak spełniały swoja funkcję i generowały ruch, muszą być spełnione pewne warunki.
Po pierwsze nie możesz w sposób nachalny promować PP. Najlepiej umieścić podpis w stopce z linkiem do PP lub bloga, który będzie się ukazywał automatycznie pod każdym postem. Nie umieszczaj linków w treści, bo inni uznają to za spam, a administrator może zablokować twoje konto.
Po drugie twoje wypowiedzi powinny wnosić pewną wartość do dyskusji. Zawsze staraj się pomagać innym na forum udzielając konkretnych i wyczerpujących informacji. Jeśli bierzesz udział w dyskusji, niech twoje wypowiedzi będą wartościowe i na poziomie. Nie odpowiadaj jednym zdaniem, ale staraj się wyjaśnić szerzej temat. Jeśli twoje wypowiedzi będą się wyróżniać spośród innych postów poziomem i wartością jaką wnosisz do dyskusji, inni to zauważą i będą chętniej klikali w twój link w stopce. Pamiętaj również, aby na forum nie obrażać innych i nie używać wulgaryzmów. Zadbaj również o to aby twoje wypowiedzi nie zawierały błędów ortograficznych i stylistycznych.
Po trzecie nie pisz wszędzie gdzie popadnie. Wybierz 3 lub 4 konkretne fora dyskusyjne i wypowiadaj się w tematach, na których się znasz. Wybierając forum sprawdzaj statystyki, które są najczęściej na samym dole strony. Nie ma sensu udzielać się na forum, które ma mało użytkowników i jest rzadko odwiedzane. Wybierając 3 lub 4 fora będziesz wstanie monitorować swoje wypowiedzi i odpowiadać na posty innych w danym wątku.
Pisz często. Zauważ, że niektórzy forumowicze mają po kilka tysięcy postów na jednym tylko
forum. Kilka tysięcy postów to kilka tysięcy linków prowadzących do twojego bloga lub oferty PP.
Jeśli miałbyś po kilka tysięcy postów na kilku forach internetowych to masz naprawdę potężną reklamę i nie ma siły, aby te fora nie generowały ruchu.
Aby w jak najkrótszym czasie uzbierać jak największą ilość postów na forach, odpowiadaj każdego dnia na bieżąco na twoje posty, a jeśli nikt nie pisał w danym temacie to zakładaj nowe wątki na forum. Pamiętaj jednak, aby nie pisać zbyt wielu postów w krótkim czasie bo możesz zostać zbanowany i zablokują ci konto.

Serwisy społecznościowe
Udzielanie się na serwisach społecznościowych takich jak facebook, goldenline, czy nasza klasa również może być świetnym sposobem na promowanie PP lub bloga. Zasady są podobne jak przy udzielaniu się na forach z tą różnicą, że na serwisach społecznościowych nie wypada nawet umieszczenie linku w stopce, ponieważ jest to źle odbierane. Są oczywiście działy gdzie można oficjalnie się reklamować, albo pochwalić się swoim blogiem, ale aby na serwisach społecznościowych coś zdziałać trzeba pisać i wnosić do dyskusji naprawdę wartościowe rzeczy, bo tylko wtedy inni zainteresują się tobą na tyle aby zajrzeć do twojego profilu, w którym są umieszczone linki do stron.


Komentarze na blogach
komentarze na blogach to kolejny sposób na pozyskanie ruchu. Odwiedzaj tematyczne blogi i komentuj artykuły, pamiętając o tym, aby przykuć uwagę innych. W większościach blogów dodając komentarz dajesz odnośnik do strony internetowej w sieci. Jeśli ktoś kliknie w komentarzu na twoje imię zostanie przekierowany na wskazaną stronę. Możesz również wpisywać się do księgi gości zostawiając link do strony.

Buduj listę
Dobrze zbudowana lista adresowa to żyła złota, zresztą jest nazywana złotem internetu. Jak powiada Joe Vitale w swojej książce ‚hipnotyczny marketing” Jeśli zbudujesz listę adresową 10 000 osób, to już nigdy nie będziesz musiał pracować.
Mając dobrze zbudowaną listę adresową możesz jednym kliknięciem wysłać kiedy tylko chcesz e-mail z ofertą i zarobić kilka, kilkanaście, lub kilkadziesiąt tysięcy zł. w jednej chwili. To jest właśnie sekret najlepiej zarabiających partnerów. Mają własne listy adresowe, o które dbają jak o największy skarb i dzięki nim zarabiają pieniądze kiedy tylko chcą.

Jak widzisz aby zarabiać dzięki poleconym trzeba się wysilić i zrobić coś więcej niż tylko szepnąć słówko kilku znajomym. Im bardziej się zaangażujesz tym szybciej będziesz miał wyniki. Sam będę testował różne sposoby promowania tego biznesu a wynikami tych testów będę się dzielił na blogu oraz z osobami z mojego zespołu.
Chcesz zarabiać razem ze mną? Dołącz już dziś do mojego zespołu. Zapraszam :-)


1 komentarz: