czwartek, 8 października 2015

Moje zarobki w Adbrook po 25 dniach

Dziś mija 25 dzień odkąd zainwestowałem pieniądze w Adbrook. Zaczynałem od 39 pakietów i 390 zainwestowanych $. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony wynikami jakie uzyskałem po tych 25 dniach i mam ambitne plany związane z platformą Adbrook. Jak będzie? Czas pokaże.

Na dzień dzisiejszy z 39 adpaków zrobiło się 84, a z 390 $ zrobiło się 840 $. Zysk dla mnie, to niecałe 440 $, a nie upłynął nawet miesiąc od zainwestowania pieniędzy. Oczywiście za wszystkie zarobione pieniądze dokupuję nowe adpacki, ponieważ jak wcześniej pisałem chcę dojść do zarobków 50 $ dziennie, a
potem zdecyduję czy coś zacząć wypłacać czy reinwestować dalej. Myślę nawet o tym aby za wszystko dokupować adpacki do końca roku, a od nowego roku zacząć wypłacać pieniądze. Przy takim tempie do końca roku uzbierałaby się całkiem pokaźna sumka. Na dzień dzisiejszy zarabiam średnio ok. 25 $ dziennie.

Na dzień dzisiejszy Adbrook, to jedyna platforma tego typu, w której zarabiam pieniądze, ale jeśli da mi zarobić jakieś konkretne pieniądze, to nie wykluczone, że będę szukał jaszcze innych podobnych możliwości zarabiania pieniędzy. Wiadomo, że nie powinno wrzucać się wszystkich jaj do jednego koszyka. 
Zarejestrowałem się również w firmie Trafficmonsoon, ale na razie brakuje kapitału na inwestycje. Liczę na to, że część zysków z Adbrook zainwestuję w Trafficmonsoon.
Tak czy siak na razie skupiam się na Adbrook i na blogu będę sukcesywnie opisywał jak mi idzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz