O Adbrook

Projekt o nazwie AdBrook działa od 15 maja 2015 roku, kiedy to umożliwiono internautom testowanie strony będącej w fazie pre-launch. Po czterech miesiącach funkcjonowania program posiada prawie 30 tysięcy użytkowników i liczba ta stale rośnie. Na dzień dzisiejszy wypłacono ponad 990 tys. dolarów, co jest kwotą imponującą jak na tak młody program. Ale czym tak właściwie jest AdBrook? Otóż jest to platforma typu RevShare, co dla osób zorientowanych w temacie internetowych źródeł dochodu pasywnego, jest doskonale znanym pojęciem. Programy RevShare (Revenue Share) zakładają podział zysków pochodzących z określonych źródeł, w tym przypadku z reklam (kategoria Adshare) wyświetlanych na adbrook.com.
W platformie AdBrook masz możliwość zakupu pakietu reklamowego (tzw. adpack) w minimalnej cenie 10$, który możesz wydać na promocję strony internetowej lub działalności. W adpacku otrzymujesz 5000 kredytów na banery reklamowe oraz 250 kredytów wyświetleń Twojej witryny. Każda taka paczka generuje 150% zwrotu z inwestycji (ROI), czyli 15$. Zainwestowany pakiet pracuje na Ciebie tuż po zakupie, a tempo zarabiania możesz śledzić na panelu użytkownika.

Jak szybko zwróci się zakupiony w Adbrook pakiet?

Cóż, to zależy od kilku czynników, m.in. od ilości inwestycji i wartości firmy. Warto tutaj wspomnieć, że naliczanie dywidendy odbywa się w czasie rzeczywistym i możesz obserwować co do sekundy, jak rośnie Twój przychód. Co więcej, przelew zysku odbywa się w trybie „instant”, dlatego pieniądze są do Twojej dyspozycji niemal natychmiast po przekazaniu zlecenia wypłaty. Zysk dzielony jest w proporcji 80:20, co oznacza, że możesz wypłacić 80% kwoty, a resztę przeznaczasz na reinwestycję, czyli zakup kolejnych paczek. Taki system pozwala na stabilne i dłuższe funkcjonowanie programu, który z założenia wymaga aktywności jego uczestników.
Warunkiem wypłaty zarobionych pieniędzy (minimalna wypłata wynosi 2$), jest obejrzenie 10 reklam wyświetlanych na panelu użytkownika. Płatności przeprowadzane są za pośrednictwem procesorów: Perfect Money, Solid Trust Pay, Payza, OK PAY, bitcoin i PAYEER.

W AdBrook możesz też czerpać korzyści finansowe z trójpoziomowego programu partnerskiego, znanego z pozostałych platform do zarabiania. Wystarczy zachęcić inne osoby do rejestracji za pomocą linku polecającego, by zarabiać na ich inwestycjach. Zyski sięgają 10% dla zwykłych użytkowników programu. Stawka rośnie w przypadku tzw. Reprezentantów Regionalnych, których zadaniem jest wspieranie użytkowników AdBrook’a ze swojego kraju. Wtedy możesz zarobić 15% prowizji łącznie za 3 poziomy poleconych. Dużym plusem jest obsługa strony w trzech językach – angielskim, rosyjskim i polskim, dzięki czemu program dociera do szerokiego grona odbiorców. Właściciele strony zadbali też o bezpieczeństwo internautów – AdBrook posiada certyfikat SSL Comodo i opiera się na serwerze dedykowanym. Na uwagę zasługuje także estetyczna szata graficzna i przyjazny interfejs użytkownika, z którym poradzi sobie nawet mało doświadczony inwestor. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz