czwartek, 17 września 2015

Adbrook - zarabianie przez internet nigdy nie było tak proste

Według statystyk 17 milionów polaków jest niezadowolonych ze swoich zarobków, to sprawia, że coraz więcej osób szuka dodatkowych sposobów na dorobienie do pensji, emerytury lub renty. Pewnie dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się różne pomysły zarobienia lub zarabianie pieniędzy przez internet.
Prawdą jest, że internet może być maszynką do zarabiania pieniędzy pracującą dla ciebie 24h na dobę 7 dni w tygodniu i wiele osób korzysta z dobrodziejstw internetu.

Jest wiele sposobów zarabiania pieniędzy przez internet i chociaż będę na tym blogu pisał głównie o sposobach zarabiania pieniędzy dzięki firmie Adbrook, to od czasu do czasu będę pisał również o innych metodach, które się sprawdzają.

Chociaż internet od dawna daje wiele możliwości zarabiania pieniędzy online, to prawdą jest, że zarabianie przez internet nigdy nie było tak proste jak dziś, a to właśnie dzięki takiej firmie jak Adbrook.

Czym jest Adbrook?

Adbrook, to projekt/platforma internetowa, którą można zaliczyć do kategorii Adshare. Jest to platforma za pomocą której można reklamować własne biznesy czy też serwisy internetowe wykupując pakiety reklamowe, które gwarantują kliknięcia w twoje banery lub wejścia na stronę internetową.

Wykupując pakiety reklamowe z jednej strony pozyskujesz ruch na stronę, a z drugiej strony czerpiesz zyski, którymi firma dzieli się ze swoimi partnerami.

Jeden pakiet reklamowy kosztuje 10$ i gwarantuje 5000 wyświetleń banera i 250 wejść na stronę internetową. Możesz kupić oczywiście dowolną ilość takich pakietów i czerpać także zyski z dywident, które firma nalicza każdego dnia.

Ile mogę zarobić z Adbrook?

Zarobki są uzależnione od 2 rzeczy – twojego zaangażowania i kwoty jaką jesteś w gotowy zainwestować w pakiety reklamowe ( adpacki/paczki ).
Możesz zarabiać tylko na kupowaniu paczek nie angażując się w promowanie tego programu. Firma dzieli się dywidendą na poziomie do 150% roi. To oznacza, że kupując np. 10 paczek po 10 $ możesz zarobić 150 % na każdej paczce w ciągu 40 – 50 dni. Zatem twoja inwestycja w reklamę wyniosłaby 100 $ a zarobiłbyś 150 $ przy czym 20% tej kwoty jest obowiązkowo reinwestowana a 80 % trafia do twojej kieszeni. W praktyce jednak zarabiasz dużo więcej ponieważ dywidendy na twoim koncie są naliczane każdego dnia i możesz wypłacać i reinwestować ponownie pieniądze również każdego dnia. W ten sposób działa procent składany i w krótkim czasie możesz zarobić naprawdę spore pieniądze. Aby wypłacać pieniądze musisz obejrzeć 10 reklam.

Adbrook ma również program partnerski i możesz również zarabiać na polecaniu tego programu swoim znajomym lub ogólnie w sieci. O możliwościach jakie daje program partnerski Adbrook będę jeszcze pisał w kolejnych postach.

Temat zarabiania z Adbrook będę sukcesywnie rozwijał na tym blogu dlatego odwiedzaj go koniecznie, aby śledzić najnowsze wpisy oraz relacje z moich zarobków w tym programie, które będę również zamieszczał.

Jeśli chciałbyś również zarabiać poświęcając kilkanaście minut dziennie na pracę, to zapraszam do rejestracji z tego linka. Jeśli zarejestrujesz się z tej strony, to możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie w zarabianiu z Adbrook.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz