Jak Zacząć

AdBrook to platforma, dzięki której czerpiesz zysk z wykupionego pakietu reklamowego (adpack’u). Wszyscy, którzy chcieliby poznać możliwości programu, powinni otworzyć stronę adbrook.com lub wykorzystać link referencyjny od osoby polecającej. Aby się zarejestrować, należy wejść w zakładkę REJESTRACJA i wypełnić formularz zawierający podstawowe informacje: imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło i opcjonalnie nazwę użytkownika polecającego. Następie wystarczy kliknąć link potwierdzający, który otrzymasz na skrzynkę e-mail, by aktywować własny profil na AdBrook.
Po zalogowaniu, warto zapoznać się ze wszystkimi funkcjami, z których w przyszłości będziesz korzystać. W panelu użytkownika dostajesz do dyspozycji m.in. pola MOJE KONTO, MÓJ PORTFEL, PAKIET REKLAMOWY, OGLĄDAJ REKLAMY. Zarabianie zaczynasz od inwestycji w pakiety reklamowe. Aby je kupić, powinieneś założyć konto na procesorach płatniczych (np. Solid Trust Pay lub Payza), za pomocą których będziesz przeprowadzać operacje finansowe. Dodanie kont do panelu użytkownika w AdBrook przeprowadzasz w polu MOJE KONTO. Po dołączeniu jednego lub kilku procesorów, musisz zasilić profil kwotą potrzebną na wykup depozytu, czyli pakietu reklamowego.
Aby przelać pieniądze wchodzisz w zakładkę MÓJ PORTFEL, a po kliknięciu w pole DODAJ PIENIĄDZE, określasz kwotę i procesor płatniczy. Już po chwili na koncie pojawią się środki, które możesz zainwestować. Zakupu adpack’ów dokonujesz w zakładce PAKIETY REKLAMOWE w polu KUP PAKIET. Przykładowo, za 10$ kupisz jedną paczkę, za 20$ dwie i tak dalej. Od teraz adpack zaczyna pracować na Twój zysk, co możesz śledzić na liczniku wyświetlającym się na profilu. Pakiety dają Ci też możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej na rzecz stron internetowych lub firm. Gdy paczka osiągnie 150%, wygasa, a Ty możesz podzielić pieniądze. Program wymaga przeznaczenia przynajmniej 20% na zakup kolejnych paczek. Resztę możesz przelać na konto w procesorze płatniczym lub wykorzystać na reinwestycję. Warunkiem do wypłaty pieniędzy jest obejrzenie 10 reklam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz