Jak Zarabiać

Na czym zarabiasz w AdBrook? Najprościej mówiąc, na reklamie. Platforma udostępnia inwestorom czas i miejsce na promowanie swoich stron, firm i usług. Reklamy ogląda codziennie tysiące użytkowników. Dzięki temu platforma zarabia, a Ty razem z nią. W jaki sposób osiągasz zysk? Tak jak w każdym innym biznesie, żeby zarobić, musisz najpierw ponieść pewne koszty.
W tym przypadku inwestujemy w pakiety reklamowe, tzw. adpack’i, przy czym minimalna cena pojedynczej paczki wynosi 10$. W tej kwocie zawartych jest 5000 kredytów do wykorzystania na banery reklamowe i 250 kredytów na wyświetlenia dowolnej witryny www. Adpack jest równocześnie sposobem na wypromowanie, jak i Twoim depozytem finansowym.


Ile zarobisz w Adbrook?

Jedna paczka daje gwarantowane 150% zysku, więc łatwo policzyć, że
wpłacając 10$ otrzymujemy 15$. Oczywiście możesz pokusić się o większą
inwestycję i kupić więcej adpack’ów, wtedy Twoje zyski będą proporcjonalnie
wyższe. Po wypracowaniu przewidywanego 150 ROI (zwrotu z inwestycji) pakiet
wygasa. Pomnożony kapitał dzieli się w stosunku 80:20, co w praktyce oznacza, że możesz w każdej chwili wypłacić 80% kwoty, a reszta jest obowiązkowo przeznaczana na zakup kolejnych pakietów reklamowych. Wypłata środków odbywa się za pośrednictwem popularnych procesorów płatniczych, tj. Perfect Money, Solid Trust Pay, Payza, Ok Pay, Bitcoin, PAYEER. Pieniądze otrzymujesz po wydaniu dyspozycji wypłaty i obejrzeniu 10 reklam.

To nie jedyny sposób na zarabianie z AdBrook. Platforma oferuje też atrakcyjny program partnerski, z którego możesz skorzystać nawet bez inwestowania własnych środków. Zasada działania systemu jest prosta.
Mianowicie, dostajesz prowizję w zamian za zrzeszanie nowych członków
programu. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, możesz liczyć na 10% wartości
wkładu inwestycyjnego pochodzącego z maksymalnie trzech poziomów poleconych (czyli od osób, które zwerbowałeś, od zwerbowanych przez tych zwerbowanych itd.). Natomiast gdy zdecydujesz się zostać Przedstawicielem Regionalnym, otrzymasz 15% prowizji. Jak widać, AdBrook to bardzo ciekawa propozycja dla osób zainteresowanych osiąganiem pasywnego dochodu bez wychodzenia z domu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz